Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Czarna dziura usuwa Twoją przeszłość i otwiera nieskończone możliwości!

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Nie wiem, jak Wy, ale mnie trudno czasem zrozumieć teorie naukowe. Są tak abstrakcyjne, że aż trudno w to uwierzyć. O co chodzi? Większość astrofizyków uznaje, że kiedy znajdziemy się w czarnej dziurze, zostaniemy wciągnięci do osobliwości z prędkością światła i nie ma szans na przeżycie. Koniec pieśni.

Ale nie! Oto pojawiła się nowa teoria, która zakłada, że możemy przetrwać spotkanie z osobliwością, a nasza przeszłość zostanie wymazana, otwierając nieskończone możliwości przyszłości!
Tu już wysiadam.

Nowa teoria sugeruje, że w kontakcie z „łaskawą” czarną dziurą, człowiek mógłby uwolnić się od praw fizyki i przetrwać.
Teoria ta zakłada, że istnienie dwóch przeciwnych sił (grawitacja czarnej dziury i rozszerzający się wszechświat) może prowadzić do powstania strefy, gdzie obiekty będą całkowicie odseparowane od rzeczywistości – niektórzy doświadczają tego tu, na Ziemi… po spożyciu 🙂 To oznacza wymazanie przeszłości i nieskończone możliwości przed nami. Super, ale jak sprawdzić te wieczne wakacje?

Więc na koniec..
Może da się to przeżyć, ale zrozumieć? Nie ma szans! Wy potraficie?
Dlatego lepiej zajmę się czymś bardziej przyziemnym, na przykład załataniem dziury w spodniach – choć teraz dziurawe spodnie są w modzie 🙂
Tak to jest, kiedy człek czasem „zbłądzi” i przez przypadek znajdzie się na polu nauki 🙂

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze