Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Dalida – tragiczna śmierć kobiety sukcesu

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Czyż to nie paradoksalne, że choć wszyscy doskonale wiemy, że piękno, sława i bogactwo nie dają szczęścia, to jednak historie jak ta, którą zaraz opowiem, wciąż nas zaskakują? Bo choćbyśmy deklarowali, że „lepiej być nieszczęśliwym z pieniędzmi niż bez”, to czasem wątpliwości zaczynają nam kołatać w głowie.

Wyobraźcie sobie Dalidę – kobietę, która najpierw została Miss Egiptu, a potem stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd na muzycznym niebie Francji. Ta supergwiazda sprzedała dwieście milionów płyt i stworzyła hity, które wbijały się w ucho: „J’attendrai”, „Bambino”, „Gigi l’Amoroso”, „Je suis malade” i „Paroles… Paroles…”.

Niestety, pomimo tych osiągnięć, Dalida zdecydowała się pożegnać ze światem, połykając sto dwadzieścia tabletek nasennych. W swoim pożegnalnym liście napisała: „Wybaczcie mi. Życie stało się dla mnie nie do zniesienia”. To smutne wydarzenie miało miejsce trzydzieści siedem lat temu, a niektórzy nadal uważają, ze bogactwo świata zastąpi im wewnętrzne szczęście. Czyżby?

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze