Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

FotoPstryk – strefa Waszej fotografii

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Animatorem strony jest Karolina znana Wam ze Świata Słów – gdzie drodzy czytelnicy bierzecie już aktywny udział .

I właśnie z tego względu, że Karolina ma już dużo zajęć poprosiła mnie o pomoc przy redagowaniu nowej strony poświęconej fotografii . FotoPstryk to strona, na której chciałybyśmy abyście dzielili się z Nami swoimi fotografiami .Szczególnie chcemy zachęcic do tej formy przekazywania swojego „Widzenia Świata ” dzieci oraz młodzież. W dobie telefonów komórkowych, tabletów, aparatów cyfrowych świat zdjęć staje się o wiele bardziej dostępny dla każdego . To tylko od Was drodzy czytelnicy zależy , którym „Pstryknięciem ” będziecie chcieli podzielic się z innymi czytelnikami naszej strony .

Zachęcam wszystkich do uchwytywania tego, czego inni w danej chwili zobaczyć nie mogą i dzielenia się tym tutaj z nami wszystkimi. Mile widziane będą również fotografie z historią w tle, śmiało możecie pisać dlaczego danym „Pstryknięciem ” chcecie się podzielić ze Światem. Ze swojej strony mogę dodać na zachętę, że fotkę serca zrobiłam siedząc na balkonie, pijąc kawę i oglądając pokazy Air Show, że nie ma znaczenia jak i kiedy i co zrobicie? znaczenie ma, że widzicie coś, co chcecie by też zobaczyli inni. Czy będzie to Wasze ulubione zwierzątko, ulubione miejsce, czy też zardzewiała śrubka, czy cokolwiek innego – to oko Waszego obiektywu

uchwyci te ułamki sekund po to, byśmy i my spróbowali zobaczyć Waszym okiem Świat wokół Was. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do przesyłania swoich „Pstryknięć” na nasz email fotopstryk@radioistebna.pl , pozdrawiam Was serdecznie

Sylwia.

 

Nie wiem jak Was, ale mnie Sylwia przekonała siłą swoich słów do tego, że warto robić zdjęcia, warto obserwować świat i ” wyciągać ” z niego piękno widziane przed obiektywem.

Być może ” pstrykanie ” stanie się z czasem pasja, pomysłem na życie, bądź odkryjecie, że sprawia Wam dużą frajdę.

No dobrze, przejdę do konkretów.

Ja poza tym, co napisała Sylwia( podpisuje się pod tym sercem i dziękuję. )

 Chciałabym Was przekonać jeszcze do innego pomysłu.

W necie, mamy ogromna ilość, rożnych tekstów, sentencji związanych z tematem fotograficznym. Niektóre z nich są przepiękne inne motywuje pozostałe tez maja w sobie siłę,vdo działania. Tak sobie zatem pomyślałam, że fajnie byłoby jakbyśmy poszukali, zebrali najciekawsze sentencje, cytaty związane z fotografią i umieszczali je potem w formie pewnego rodzaju grafiki. Celem oczywiście jest jedno: promowanie pasji fotograficznej, jak też rozwijanie umiejętności oraz, innego spojrzenia na temat fotografii.

Mam nadzieje, że pomysł się Wam spodoba, że przypadnie wielu osobom do gustu i wkrótce na stronie FotoPstryk, pojawia się pierwsze Wasze propozycje.

( A najlepsze będą wyróżnione, nie tylko w formie publikacji – to taka mała niespodzianka na przyszłość, za kreatywność, za chęci i za pomysły).

Zgodzicie się ze mną, że nie ma nic piękniejszego, niż pokazanie światu własnych wizji.

Zdjęcia to wspom­nienia, które da­ne jest nam trzy­mać w dłoniach… A wspom­nienia są jak zdjęcia, które trzy­mamy w ser­cu.

Jeśli ktoś z Was, ma pomysły, ochotę być z nami ” od zaplecza” , bądź chciałby podsunąć jakiś swój pomysł – zapraszamy !

Dziękuję w imieniu moim, FotoPstryk, Radio Istebna i fotografii.

Karolina

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze