Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Kalejdoskop #32

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Poniedziałek zazwyczaj kojarzy się z powrotem do szarej rzeczywistości, ale co by było, gdyby poniedziałki mogły oferować podróż przez czas i przestrzeń? Tak, właśnie taką propozycję mam dla Was! „Kalejdoskop” to jak wehikuł czasu, który nie tylko odbiega od stereotypowego, nudnego początku tygodnia, ale wręcz pozwala zapomnieć, że to w ogóle poniedziałek.

„Kalejdoskop” przynosi coś dla fanów głębokich przeżyć kinematograficznych – film „Jedno życie” z niezrównanym Anthonym Hopkinsem. Emocje gwarantowane! Hopkins, jak zwykle, nie gra, on po prostu jest. Przygotujcie chusteczki, bo emocje będą wylewać się z ekranu prosto na Wasze kanapy!

I nie zapominajmy o literackim skarbie – „Wehikuł czasu” Herberta George’a Wellsa, który towarzyszył nam podczas audycji. Ta książka przetrwała próbę czasu lepiej niż niejeden futurystyczny gadżet z początku XX wieku! Warto zagłębić się w te myśli raz jeszcze, tym bardziej, że w naszym audycyjnym archiwum znajdziecie mnóstwo ciekawostek, które Wells na pewno by zaaprobował.

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze