Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Kalejdoskop #40

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Pierwszy lipcowy Kalejdoskop Radiu Awangarda rozbrzmiał w wakacyjnym nastroju, jak szampańskie bąbelki w kieliszku 🙂 Przed nami przerwa wakacyjna, bo nawet najbardziej rozgadany prowadzący potrzebuje oddechu – a Wy od niego odpoczynku. Ale dziś razem wyruszamy w muzyczną podróż, by oderwać się od szarej rzeczywistości i napełnić serca radością.

Zacząłem od podróży w czasie, przypominając wydarzenia z historii i zastanawiając się nad niezwykłymi ludźmi, którzy ją kształtowali. A potem zanurzyłem się w muzyczne dźwięki – od Happysad po Beatlesów, aż po Blondie i Józefa Skrzeka. Bo wakacyjny klimat sprzyja różnorodności, tak jak nasze umysły, które potrafią zadziwić swoimi nadprzyrodzonymi zdolnościami. O tych zdlnoscia tez oczywiście opowiadałem w tej audycji.

Na koniec życzyłem Wam słodkich snów i jeszcze lepszego jutra, bo przecież nawet po muzycznej podróży czeka nas wiele niespodzianek. Dziękuję, że byliście ze mną i do usłyszenia za tydzień – a potem po wakacyjnej przerwie. Bo nawet najbardziej wypoczęci potrzebujemy kolejnej dawki muzycznej inspiracji. No i oczywiście – dobrej nocy!

P.S.
Obiecałem w audycji linki do niezwykłych lidz, o których opowiadałem – no to macie!

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze