Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Kalejdoskop #42

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Jeśli przegapiłeś ostatni odcinek „Kalejdoskopu” Radia Awangarda, to masz szczęście, bo teraz możesz go posłuchać kiedy tylko chcesz!

Tym razem zanurzyłem się w fascynujący świat przemysłu przytulania i samotności w erze cyfrowej. Tak, dobrze przeczytałeś! Przytulanie na zamówienie i samotność w czasach, kiedy mamy więcej znajomych online niż przyjaciół w realu.

Przez godzinę opowiadałem o tym, jak izolacja społeczna wpływa na nasze zdrowie psychiczne, i czy rzeczywiście potrzebujemy płacić za przytulanie, by poczuć się lepiej. Z humorem, ale i odrobiną powagi, zagłębiliśmy się w temat, który może wydawać się śmieszny, ale jest jak najbardziej aktualny i istotny.

Dodatkowo podzieliłem się też refleksją na temat filmu „Królestwo zwierząt” (od 36 minuty audycji). Odkryj, co naprawdę myślę o filmie „Królestwo zwierząt” – posłuchaj moich przemyśleń i zdecyduj, czy się ze mną zgadzasz, czy może masz ochotę podjąć polemikę.

Więc jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego „gabinet przytulania” to niekoniecznie najlepszy pomysł, a może po prostu szukasz ciekawych przemyśleń na temat współczesnych relacji międzyludzkich, koniecznie odsłuchaj ten odcinek!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze