Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

KONKURS MUZYCZNYCH INSPIRACJI

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Witajcie

Siedemdziesiąte siódme wydanie Muzycznych Inspiracji za nami, dziękuję wszystkim słuchaczom za obecnośc i udział, i zgodnie z tym co zapowiadałem w audycji ogłaszam konkurs mailowy, a do wygrania :

1. Trzy najnowsze płyty pt. „Folk Atak”  folk-rockowej formacji TURNIOKI z autografami członków zespołu

2. Dwa czterogodzinne karnety narciarskie do Ośrodka Narciarskiego Złoty Groń w Istebnej – do wykorzystania w całym sezonie 2016/2017

A oto warunki konkursu :

1. Na początek należy polubić stronę Muzycznych Inspiracji na fb – www.facebook.com/inspiracjemuzyczne/

2. Natępnie na adres mailowy audycji czyli inspiracje@radioistebna.pl przesyłacie własną nominację do naszego plebiscytu „Płyta Roku Radia Istebna 2016” oczywiście podając wykonawcę i tytuł płyty WYDANEJ W ROKU 2016 – dwa słowa uzasadnienia dlaczego ta, a nie inna płyta byłyby cudownym prezentem dla mnie 🙂 Ale nie jest to warunek konieczny – gatunek muzyczny nie jest ważny – po prostu nominujecie swoją ulubioną płytę z kończącego się roku. 

3. Czekacie na maila zwrotnego w którym laureaci otrzymają informację o sposobie odbioru nagród:) Pierwsze trzy osoby wygrywają płyty, pozostałe dwie karnety na wyciąg.

Zapraszam do wspólnej zabawy i ma się rozumieć do słuchania Radia Istebna online, nasze audycje live wypisane są w ramówce na stronie www.radioistebna.pl

Do usłyszenia 🙂

Artur

FA okładka

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze