Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Konkurs na najlepszy tekst promocyjny

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie napisać tekst służący promocji akcji finansowania edukacji 100 dzieci w Afryce. Najlepszy nadesłany tekst zostanie użyty jako podkład dźwiękowy do filmu:

{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/hShLbKVpvnc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

<script language=”javascript” type=”text/javascript”>
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

 

Najlepszy tekst wykorzystywany będzie również w ramach promocji akcji na stronie www.radioistebna.pl/dzieci.

2. Nadesłany tekst powinien spełniać następujące wymagania:

a) tekst powinien zostać przygotowany samodzielnie przez osobę, biorącą udział w konkursie,

b) tekst powinien posiadać oryginalny tytuł,

c) w treści tekstu powinno zostać umieszczone zachęcenie do stałego, comiesięcznego wpłacania kwoty 20,00 zł lub jej wielokrotności w okresie trwania nauki danego dziecka (uzależnione jest to od klasy, w której jest obecnie dziecko),

d) w treści tekstu powinna znajdować się wzmianka o możliwości samodzielnego finansowania jednego dziecka w kwocie 100,00 zł miesięcznie i przez okres jak powyżej,

3. Nadesłany tekst powinien mieć taką długość, że jego swobodne odczytanie powinno być możliwe w czasie nie dłuższym niż 25 sekund i nie krótszym niż 10 sekund.

4. W celu wzięcia udziału w konkursie, tekst promocyjny, odpowiadający wyżej wskazanym wymaganiom, należy przesłać na adres za pomocą wiadomości e-mail na adres: biuro@radioistebna.pl do dnia 2 maja 2017 r.

5. Nadesłanie tekstu w wyżej wskazany sposób jest równoznaczne z wyrażeniem przez autora zgody na wykorzystanie tekstu przez Radio Istebna w na potrzeby przeprowadzenia i promocji wyżej opisanej akcji charytatywnej.

6. Zwycięzca konkursu zostanie wskazany przez redakcję Radia Istebna. Ogłoszenie wyników konkursu zostanie dokonane poprzez umieszczenie stosownej informacji na stronie internetowej www.radioistebna.pl lub na stronie Radia Istebna w serwisie Facebook.

7. Zwycięzca konkursu otrzymuję nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. Szczegółowe informacje o odbiorze nagrody zostaną przekazane zwycięzcy konkursu za pomocą wiadomości e-mail na adres, z którego przesłano wybrany tekst.

8. Organizator konkursu zastrzega, że kryterium wyboru zwycięzcy konkursu jest największa przydatność nadesłanego tekstu do promocji akcji charytatywnej, o której mowa wyżej. Organizator dokonuje wyboru najlepszego tekstu według własnego uznania. Organizator zastrzega, że w przypadku uznania, że żaden z nadesłanych tekstów nie jest wystarczająco przydatny do celu, o którym mowa w zdaniach poprzednich, może odstąpić od wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze