Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Konkurs na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2016

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Konkurs składa się z dwóch etapów i w pierwszej kolejności zostaje wybierana Złota Piątka, gdzie w szeregach w 2015 roku były dwie kandydatki z Trójwsi tj. Iwona Konarzewska z Istebnej, Łucja Michałek z Jaworzynki oraz Sylwia Grzebień z Rudnika, Urszula Szafarczyk – Warchoł z Zebrzydowic i laureatka Marzena Pankiewicz z Pogwizdowa. 

Celem konkursu jest wyłonienie Oryginalnej Kobiety ze Śląska Cieszyńskiego oraz docenienie jej codziennego wizerunku, wyglądu, charyzmy i prezencji. Kandydatką może być każda kobieta: koleżanka, przyjaciółka, sąsiadka, żona, córka, siostra, pani domu, bizneswoman, działaczka społeczno-kulturalna, która jest na swój sposób interesująca i wyjątkowa: elegancka, schludna, może artystka, lubiąca się ciekawie ubierać, sympatyczna, uśmiechnięta, miła, otwarta, bezinteresowna, pomocna itp., czyli oryginalna.

Zgłoszenia kandydatek można dokonywać na podstawie formularzy zgłoszeniowych w terminie od 15 grudnia 2016 do 31 stycznia 2017. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres mailowy kobieta@ox.pl i w wersji papierowej przesłane drogą pocztową lub dostarczone osobiście do siedziby Organizatora na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej, 43 – 470 Istebna 68, do redakcji Głosu Ziemi Cieszyńskiej na adres: 43 – 400 Cieszyn, ul. B. Chrobrego 21 oraz do siedziby najbliższego ośrodka Kultury twojego miejsca zamieszkania na terenie Śląska Cieszyńskiego.

Spośród zgłoszonych kandydatek wybierana będzie Złota Piątka Kobiet Oryginalnych Śląska Cieszyńskiego 2016. O nominacji do Złotej Piątki będzie decydowała ilości zgłoszeń złożonych na daną Panią poprzez różne osoby, stworzenie ich profilu, w celu przybliżenia ich sylwetek i wybór Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2016. Wyboru Złotej Piątki i spośród nich Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2016 dokona kapituła, w której skład wchodzą: Danuta Horowska Redaktor Naczelna „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”, Wojciech Tatka- Dyrektor Portalu Śląska Cieszyńskiego WWW.ox.pl, Natasza Wysocka – Zastępca Redaktora Naczelnego portalu www.beskidzka24.pl, Lucyna Ligocka – Kohut – Komisarz Konkursu z Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej.

 W terminie od 17 lutego do 7 marca 2017 odbędzie się głosowanie internautów na portalu ox.pl, na swoją faworytkę wyłonioną do Złotej Piątki.

 Zdobywczyni tytułu Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2016 otrzyma statuetkę wykonaną przez mgr Justynę Łodzińską na Finałowej Gali 11 marca 2016 r. podczas IX Pokazu Mody Anny Drabczyńskiej z Okazji Dnia Kobiet w Istebnej w Hotelu & Restauracji „Złoty Groń” w Istebnej.

Także i w tym roku chcemy uhonorować wyjątkową mieszkankę Śląska Cieszyńskiego. Zastanów się, która kobieta lub koleżanka zwraca twoją uwagę i wyślij jej zgłoszenie. Może to zrobić każdy z nas. Zwracamy uwagę, iż zamierzeniem konkursu jest wyłonienie ciekawych Pań spośród naszego otoczenia i mamy nadzieję, że najwięcej zgłoszeń będzie z Gminy Istebna. Dlatego nie czekaj tylko wypełnij formularz i prześlij do nas.

Szczegóły na stronach: WWW.istebna.euWWW.ox.pl, WWW.beskidzka24.pl  lub pod nr tel. 33 855 62 08

                                                                                                      Komisarz Konkursu: Lucyna Ligocka – Kohut   

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze