Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Konkurs „Złote Pióro” rozstrzygnięty!

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Ogłoszenie wyników nastąpi w najbliższą sobotę 25 lutego o godzinie 15:30 Ośrodku Kultury w Istebnej, a galę poprowadzi Oliwia Szotkowska. Rozdane zostaną pamiątkowe trofea ( dla trzech pierwszych miejsc „złote pióra ” ) dyplomy dla wszyskich uczestników konkursu, a także – dzięki uprzejmości Piekarni Koniaków będzie można skosztować słodkich specjałów.
Nie zabraknie również pana Józefa Michałka, który wcieli się w ” lotnego reportera ” i uwieczni imprezę na zdjęciach. Relacja z gali, wraz z opublikowanymi wynikami konkursu- w przyszłym tygodniu na stronach Radio Istebna i Świata Słów.
Jako nagrodę dodatkową, postanowiliśmy przeczytać w sobote na wręczeniu nagród prace laureatów a także, zamieścić najlepsze teksty na naszych stronach, ale to oczywiście … po ogłoszeniu wyników : )

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i sporą ilość nadesłanych prac. Nie będziemy ukrywać, że część niestety nie mieściła się w ogólnym temacie tradycji Świat Bożego Narodzenia, ale cieszymy się niezmiernie, że tak wielu młodych ludzi zechciało ubrać swoje myśli w słowa i odważyło się je przysłać na konkurs.
To dobry prognostyk dla kolejnych zmagań literackich, które zapewne zagoszczą na stronach Świata Słów i Radio Istebna.

Pozdrawiam, dziękuje i …fantastyczny wrażeń.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze