Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Męska jaskinia – hobby w zasięgu ręki

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 3 minuty

Męska jaskinia w nowym wydaniu

Męska jaskinia – to przecież tylko elegancki sposób na nazwanie garażu czy pokoju wypełnionego gratami! Ale nie bójcie się!
Mam coś ciekawego dla wszystkich facetów, którzy są miłośnikami motoryzacji, ze szczególnym uwielbieniem dla motocykli.
Teraz możecie przenieść esencję męskości do swojego wnętrza i wyeksponować swoją pasję na co dzień, we własnym domu, pamiętając, że kompozycja motocykli z wyposażeniem wymaga odpowiedniego podejścia. Przede wszystkim musicie zadbać o to, aby motocykl pasował do stylu i koncepcji pomieszczenia, które posiadacie.

Stwórz specjalną przestrzeń dla swojego dwukołowego klejnotu

Odrobina fantazji i Wasze wnętrze tchnie męskością, industrializmem i może nawet odrobiną tajemniczości. Na zdjęciach, które zamieszczam poniżej, zobaczycie, jak stworzyć specjalną przestrzeń dla Waszego dwukołowego klejnotu, który przecież jest nie tylko środkiem transportu, ale także dziełem sztuki! A jeśli macie w swoim arsenale stary motocykl, który już dawno zakończył swoją służbę – wykorzystajcie go jako niebanalny element dekoracji, który doda charakteru Waszemu wnętrzu.

Męskie wnętrza: Aranżacje z motocyklem w roli głównej

Bez znaczenie ilu z was mieszka w minimalistycznych mieszkaniach, a ilu w przestronnych apartamentach – praktyczność ponad wszystko, prawda? Więc dlaczego nie stworzyć specjalnej aranżacji, by wyeksponować swoją stalową maszynę? Stwórzcie więc miejsce, które wprowadzi dreszczyk emocji – niezależnie od tego, czy to róg pokoju, salon, gabinet czy inne pomieszczenie.

Motocyklowe dodatki, które podkreślą Twój styl

Aby bardziej podkreślić męski charakter, dodajcie trochę ozdób i przedmiotów związanych z motoryzacją – galeria zdjęć, album z podróży czy choćby akcesoria motocyklowe. A może jeszcze stojak na motocykl? Czemu nie! Przecież rupieciarnia musi być pod ręką!

Wyjątkowy sposób na ekspozycję

Teraz pora na niecodzienny wygląd – wiszący motocykl pod sufitem, jako wyzwanie dla nieustraszonych! Możecie śmiało działać, a jeśli zrobicie to dobrze, stanie się budzącym zachwyt dodatkiem do dekoracji 🙂 Pamiętajcie tylko, aby zawiesić swój stary motocykl na ścianie lub solidnej półce. Teraz już macie idealny obraz męskiego wnętrza w stylu industrialnym – odsłonięta cegła, industrialne meble, skórzane sofy, dywaniki czy ciemne ściany i motocykl! Dla mieszkańców poddaszy, domów w stylu stodoły czy tych, którzy pragną niecodziennego wyglądu – wisząca witryna motocyklowa to sposób na osiągnięcie męskiego stylu!

Może już wystarczy 🙂 W przyszłości zajmę się kobiecym stylem i spojrzeniem na aranżację domu, choć muszę przyznać, że niewiele się na tym znam. Może jakieś sugestie?

A teraz już zanurzamy się w męski świat, który dla Was przygotowałem, szperając w internetach 🙂

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze