Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Najlepszy zestaw relaksacyjny!

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Składniki:

farba, wałek, książka…

Sposób użycia:

Zaczynamy od mieszania farby, później łagodnymi, powtarzalnymi ruchami, przerywanymi zamoczeniem wałka w pojemniku z farbą, nanosimy odpowiedni kolor na płaską powierzchnię. Tym powtarzalnym czynnościom może towarzyszyć muzyka równie uspokajająca.  

Po nałożeniu farby na całej powierzchni udajemy się w ustronne miejsce, bierzemy specjalnie przygotowaną do tego celu książkę. Czytamy tak długo, aż farba wyschnie. 

Następnie powtarzamy czynność do momentu pomalowania całego obiektu albo jesli przeczytamy książkę. Przy drugim wariancie musimy mieć większą powierzchnię i więcej farby, w zależności od grubości książki.

Przeciwskazania:

Podczas malowania należy unikać słuchania wiadomości z kraju i ze świata – grozi to nerwowymi ruchami, które później objawiają się w postaci gęsto występujących „żydów”.

Dawkowanie:

W zależności od trybu życia – raz w roku, a w niektórych przypadkach należy rozważyć przekwalifikowanie się na malarza pokojowego. Wtedy łączymy przyjemne z pożytecznym.

Nie należy podawać dzieciom i młodzieży z obawy o oskarżenie wykorzystywania nieletnich.

Przed zastosowaniem  kuracji należy skontaktować się z lekarzem bądź farmaceutą, gdyż niewłaściwe stosowanie… itd, itp 🙂

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze