Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Niezwykły 22 latek

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Nie ma nic bardziej inspirującego niż historia sukcesu.

Dziś chciałbym przedstawić Wam Michała Gerasimiuka, który już jako uczeń gimnazjum wykazywał się niesamowitym talentem do nauki języków. Teraz, w wieku 22 lat, podbija amerykańskie uczelnie, podejmując studia doktoranckie na 8 najlepszych uczelniach w USA. Możecie sobie to wyobrazić?!

Mając zaledwie 22 lata, Michał ma możliwość zdobycia doktoratu na najlepszych amerykańskich uczelniach, w tym takich jak Yale, Stanford, Harvard czy UC Berkeley! Tak, to niezwykle rzadka okazja, aby jedna osoba otrzymała tak atrakcyjne propozycje. Michałowi się to przytrafiło. Przepraszam, źle się wyraziłem. To nie łut szczęścia sprawił, że Michał dostał TAKIE propozycje. Wykorzystując swój talent i ciężką pracę, samodzielnie zapracował na swoje sukcesy, ot i tak to wygląda.

Historia i osiągnięcia Michała

Michał już wcześniej odnosił sukcesy jako uczeń szkoły średniej, a teraz ma możliwość rozpoczęcia świetnej kariery naukowej i pewnie ją wykorzysta. Współpraca z najlepszymi naukowcami i studiowanie na najlepszych uczelniach w USA to coś niesamowitego, co powinno przynieść konkretne efekty.

Talent Michała zauważono już dawno. Należał do najlepszych uczniów w Polsce i zajmował wysokie miejsca na różnych olimpiadach, w tym trzecią lokatę na Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Z czasem, jako nastolatek, uzyskał certyfikat języka niemieckiego na najwyższym poziomie C1 i został finalistą Olimpiady Języka Niemieckiego oraz laureatem Olimpiady Języka Angielskiego. A to tylko część z jego bogatej kolekcji osiągnięć.

Jego historia niech będzie dla nas inspiracją, że sukces można osiągnąć poprzez ciężką pracę, wytrwałość i pasję do tego, co się robi.

Nie ma wątpliwości, że 22-letni Polak ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jego wyjątkowe osiągnięcia i talent już teraz przyciągają uwagę, a przyszłość może przynieść jeszcze więcej możliwości pokazania, że Polak naprawdę potrafi 🙂

Co na to Michał? „Liczba uczelni nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Liczyło się dla mnie to, czy dostanę możliwość współpracy z ludźmi, których naukowy dorobek mnie interesuje – choć miło jest uzyskać potwierdzenie od tylu renomowanych wydziałów, że moje doświadczenia i pomysły są wartościowe”

Żadnego zadufania a zarazem głębokie poczucie własnej wartości, i to jest piękne!

Posłuchaj

O najważniejszych problemach współczesnego świata: o samotności, dezinformacji, a także o technologii, która może przejąć nad nami kontrolę…

Szukam kolejnych inspirujących historii – pomóż mi w tym i podeślij propozycję do napisania o kolejnym wartościowym człowieku. Będę niezmiernie wdzięczny.

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze