Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Pan Tadeusz 2020

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

elokrotnie przekładana data rozpoczęcia wydarzenia, jakim z całą pewnością jest ręcznie przepisywana, strona po stronie, nasza legendarna lektura nareszcie wystartowała.

Na zdjęciach poniżej ujawnilismy kilku włodarzy z powiatu cieszyńskiego, którzy zadeklarowali udział swoich gmin w tym projekcie, a z pozostałymi będziemy niedługo rozmawiać i wierzymy że i oni dołączą do nas. Oczywiście w projekt zaangażowanych jest więcej osób i w miarę przybywania kolejnych osób, bedziemy ich publikować na stronie Radia Istebna. Nie pora teraz pisać o szczegółach technicznych – zainteresowani i ciekawscy mogą doczytać w regulaminie 🙂 http://radioawangarda.pl/kultywator

{gallery}Burmistrzowie:::0:0{/gallery}

Tak, w telegraficznym skrócie, chodzi o to, że znane – bardziej lub mniej – osoby przepiszą losowo wybraną stronę z narodowej epopei, które zostaną zebrane w niepowtarzalny manuskrypt bedzie wystawiony na licytację, a dochód przeznaczony na promocję kultury.
Zresztą zobaczcie to w krótkim materiale filmowym.

 

{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>
<iframe width=”727″ height=”409″ src=”https://www.youtube.com/embed/5SQTicBjQZI” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

<script language=”javascript” type=”text/javascript”>
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

 

Nasi słuchacze i czytelnicy również mogą wziąć udział w projekcie – trzeba tylko skontaktować się z nami poprzez formularz (http://radioawangarda.pl/kultywator/zgloszenie), a resztą już się zajmiemy.

Zapraszamy!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze