Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Piankoryty małych mistrzów

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

W naszym niepowtarzalnym sklepie z misją pojawiły się niezwykłe skarby – niewinne i pełne uroku prace naszych małych artystów, czyli grafiki w technice piankorytu

To są nie tylko dzieła sztuki, które łączą w sobie ciepło dziecięcej wyobraźni, ale też drobne ziarna dobra, które zostały zasiane w sercach tych, którzy je stworzyli. Każde z nich, to efekt miłości, empatii. Przez te małe ręce dzieci przekazują swoje dzieła, wspierając tym samym działania charytatywne Fundacji „Jest Bosko”.

Zachęcam Was, abyście spojrzeli na te piękne, drobne arcydzieła i pozwolili, aby Wasze serca zostały nimi poruszone. Może znajdziecie miejsce dla takiej pamiątki u siebie w domu, przypominającej każdego dnia, że małe gesty mogą zmieniać świat na lepsze.

Kupując te prace, nie tylko wesprzecie działania charytatywne, ale również pozwolicie naszym małym artystom dalej tworzyć i przekazywać swoją miłość do innych.

Wspierając nas, dajecie nieocenione wsparcie dla Fundacji „Jest Bosko”, a tym samym – dajecie uśmiech dzieciom. Ten prosty gest szlachetnego serca jest jak słońce, które rozjaśnia najmroczniejsze dni.

Dziękujemy Wam z całego serca i mamy nadzieję, że tak jak nam, te dzieła przyniosą Wam radość, miłość i satysfakcję, że mogliście pomóc.

Zapraszam do odwiedzenie sklepu: JOMIKA

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze