Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

„Siła Polski” – Igor Janke

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

W krainie cudów

Czytając książkę Igora Janke – „Siła Polski”, zatapiamy się w gąszczu liter, przemierzając 13 rozdziałów niczym 13 królestw. Każdy rozdział to nowa przygoda, a my przechodzimy przez te różnorodne ścieżki. Ale to nie tylko zbiór liter, to wręcz arena debat i dywagacji. Więc jeśli zastanawiasz się, w jakim świecie żyjemy, to książka właśnie dla ciebie?
No cóż, to pytanie, które mogłoby zaintrygować nawet filozofów, gdyby tylko oderwali się od swoich wiecznych dyskusji! To opowieść o sukcesie, jak z bajki o Kopciuszku, gdzie Polska zmienia szare łachmany komunizmu w lśniącą suknię kapitalizmu. A bohaterowie? Jak w dobrym filmie – twórcy takich firm, jak Comarch czy InPost, ale też wielu innych – wszyscy dzielą się swoimi przemyśleniami, które choć czasem robieżne, zawsze kończą się optymistycznie!

A na koniec mamy młodych ludzi, którzy nie chcą wojen na słowa, tylko nowe idee na kolejne lata

Na zakończenie, ta książka to nie tylko strony tekstu, to podróż przez historię, gospodarkę, sukcesy i wyzwania. Bardzo ciekawa i bardzo inspirująca – goraco polecam!

Na sam koniec jeszcze tylko wycinek z audycji, w którym mówiłem o książce. Nie ma już tam tak składnych słów, ale na żywo i na spontanie zawsze tak wychodzi, i to ma swój klimat 🙂

Całą audycję możecie wysłuchać klikając TUTAJ

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze