Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Co robić po setce?

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Gdyby ktoś nie wiedział, co się robi po setce – tej kalendarzowej, nie w płynie 🙂

To niech się zainspiruje Dorothy Hoffner, która zostawiła chodzik na ziemi i wykonała skok w tandemie z wysokość 3500 metrów!

104-letnia kobieta pobiła rekord świata w skokach spadochronowych! Tak, przeczytałeś dobrze. Amerykanka, która niedawno skończyła 104 lata, została najstarszą spadochroniarką na świecie.

Nie wiadomo, co jest bardziej szalone – fakt, że kobieta w wieku 104 lat skoczyła ze spadochronem, czy to, że wcześniejszy rekord należał do 103-letniej Linné Ingegärd Larsson ze Szwecji. Wygląda na to, że seniorzy z całego świata zaczynają robić wszystko, aby udowodnić, że starość to tylko liczba.

A Wy myśleliście, że skoki spadochronowe to sport dla młodych i szalonych? Nic bardziej mylnego 🙂 Ta kobieta udowodniła, że nigdy nie jest za późno, aby spełnić swoje marzenia. W końcu, co może być bardziej ekscytujące niż skok ze spadochronem w wieku 104 lat?

Teraz to już nie będziecie mieli usprawiedliwienia, że lata, że kości bolą… Jednak nie czekajcie aż tak długo i realizujcie swoje marzenia już od dziś!
Ja mam taki plan, a opowiem o nim przy najbliższej okazji. Tymczasem spójrzcie zdjęcia i filmik fantastycznej kobiety i… ruszajmy spełniać swoje marzenia – czas start!

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze