Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Spotkanie na balkonie!

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Pamiętacie te niesamowite koncerty na balkonach podczas pandemii? Okazało się, że mamy wspaniałych sąsiadów i potrafimy się razem dobrze bawić, nawet w trudnych czasach.

Pandemia już za nami, ale wciąż mamy okazję do bycia dla siebie bardziej otwartymi i wspierającymi. Na całym świecie rozwija się ruch na rzecz hiperlokalności i warto dołożyć do niego swoją cegiełkę!

Mam coś ekstra dla Ciebie i Twoich znajomych – „Spotkanie z Awangardą”. Projekt, który promuje naszą kulturę i wartości poprzez aktywne zaangażowanie społeczności lokalnych. Chcemy połączyć ludzi wokół idei dworku szlacheckiego: kultury i sztuki, nauki i przedsiębiorczości, a także polskiej gościnności i tolerancji. Teraz zrozumiesz, dlaczego przepisujemy „Pana Tadeusza”! 🙂

W cieszyńskim teatrze – tam też są balkony 🙂 na 15 września zaplanowaliśmy spotkanie i byłoby świetnie, gdybyś się pojawił/a sam/a lub z osobą towarzyszącą. Będzie to czas pełen inspirujących prelekcji i muzyki Marka Dyjaka na żywo. Zaczynamy o 17:30. Więcej szczegółów znajdziesz na plakacie.

Zaproszeni są wszyscy – znajomi, sąsiedzi, rodzina! Najlepiej zarezerwować sobie miejsce klikając w ten link: https://radioawangarda.pl/kontakt/

Będzie super, jeśli się spotkamy, porozmawiamy i posłuchamy razem ciekawych prelekcji i koncertu. I rzecz bardzo ważna – to wszystko jest zupełnie za darmo!

Czekam na Ciebie!

Jeszcze tylko link do teatru: https://teatr.cieszyn.pl/repertuar/koncert-marka-dyjaka-w-ramach-spotkania-z-awangarda

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze