Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Wow, internet na Księżycu!

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Co za czasy nadchodzą, już niedługo będzie można zrobić sobie selfie na Księżycu i wrzucić je na Instagrama, Tik Toka… W końcu to, co najważniejsze w podróży kosmicznej, to zrobienie dobrego zdjęcia i szybkiego udostępnienia go w sieci. Już nie zdjęcia z oklepanego Sharm El Sheikh, a z „cichego” zakątka na Srebrnym Globie będą zalewały internet.

Człowiek może wrócić na Księżyc, ale bez dostępu do internetu na pewno nie przeżyłby tam długo! 🙂 Dzięki Nokia Lunar LTE Network astronautom będzie łatwiej utrzymać kontakt ze sobą i z Ziemią, a nawet streamować wideo i dźwięk w czasie rzeczywistym. Przecież nic nie sprawia większej przyjemności niż oglądanie swojego kosmicznego selfie w trakcie lotu powrotnego 🙂

Co do wyboru LTE zamiast 5G – no cóż, przecież na Księżycu nie ma jeszcze tylu użytkowników, co na Ziemi, więc po co przesadzać? Chociaż przyznam szczerze, że korzystanie z 5G w kosmosie brzmi naprawdę futurystycznie., ale to w końcu Księżyc, a nie jakieś Las Vegas.

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z kosmicznego All-inclusive. Bo przecież co może być lepszego niż wakacje na Księżycu – kompletnie odcięci od reszty świata, ale z dostępem do internetu!

To jeszcze kilka inspiracji na Tik Toka, Facebooka, Instagrama… 🙂

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze