Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Wystawa fotograficzna Michała Kuźmy

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty
O wystawie:
 
Fotografia to sztuka. Wzbudza emocje odbiorców i jak każda sztuka, również i ta związana z robieniem zdjęć polega przede wszystkim na pokazaniu prawdy o życiu.
Najlepsze zdjęcia pokazują prawdziwe emocje. Czasami trudne a jednak szczere i bardzo autentyczne, które zwiększają wrażliwość  i przyczyniają się do robienia jeszcze lepszych fotografii.
 
 
O autorze:
 
Mimo młodego wieku 25 lat, Michał Kuźma  jest na tyle doświadczonym fotografem, że nie sięga bez powodu po aparat w celu zarejestrowania obrazu. Świadomie wybiera obrazy, które rejestruje za pomocą aparatu.
Fotografią interesował się od gimnazjum, poważnie działa w tym kierunku od 5 lat. Na początku nie myśląc całkiem serio o fotografii, teraz nie wyobraża sobie bez tego życia.
Ta wystawa jak twierdzi, jest dla niego ważnym momentem w życiu, ponieważ robi to co kocha i może się tym dzielić z innymi ludźmi w inny sposób niż dotychczas.
To pierwsza wystawa fotografii Michała, która być może będzie dobrym prognostykiem na przyszłość dla jego talentu. Michał przedstawi nam zestaw 130 zdjęć, wybrał je ze swoich zbiorów powstałych na przestrzeni ostatnich lat, a do ich wykonania używał lustrzanek, aparatów a także komórek. Jego zdjęcia to chwile, unikatowe sceny codziennego życia, jedne z form rzeczywistości, które bez fotografii umykają bez śladu w nurcie przemijania….
Dodatkowe informacje:
 
Organizator wystawy : Facebookowy fanpage Świat Słów.
Patronat medialny nad wydarzeniem: Radio Istebna. 
Zdjęcia będzie można oglądać do 30 kwietnia.

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze