Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Zaproszenie na urodziny

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Istebna-Andziołówka. Duży dwupiętrowy dom, pięknie wykończony, na ścianie frontowej emblemat słonecznika. Balustrada jest również ozdobiona tymi kwiatami. Wchodząc do środka słonecznikowego domu nie brakuje w nim dekoracji z charakterystycznymi kwiatami o żółtych płatkach. – Słoneczniki bez słońca żyć nie mogą. Podobnie jest z dziećmi specjalnej troski dla których wybudowałem ten dom. Same sobie nie poradzą potrzebują słońca-opieki innych – mówi Pan Antoni Michałek.

Zdarza się, że w naszym życiu układa się tak, że zostajemy sami… 
I nagle zdarza się nam coś wyjątkowego, coś bezcennego, bo zupełnie nieoczekiwanie otrzymujemy podarunek od drugiego człowieka. Maleńki i wydawałoby się nic nie znaczący, ot ciepły uśmiech, odrobinę poświęconego czasu, dobre słowo, miły komplement, życzliwy gest, odrobina troski i serdeczności…
Ten dostrzeżony i w porę doceniony drobny gest, w tym właśnie momencie znaczy bardzo, bardzo wiele… zarówno dla nas jak i dla innych ….

Kimkolwiek jesteś, dziękuję już dzisiaj za to, że ot tak, zupełnie za nic, zupełnie zwyczajnie, tak po prostu, możesz podarować w sobotę 22 lipca od godz. 17:00 w Słonecznikowym domu na Andziołówce ciepło, uśmiech i … najważniejsze szacunek z okazji urodzin Pana Antoniego Michałka.

Karolina Kaźmierczak.

Dla przypomnienia (http://radioawangarda.pl/item/573-antoni-michalek )

 

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze