Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Diuna 2 – zwróć uwagę na jeden szczegół

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Hamilton, mistrz zegarmistrzowskiego rzemiosła, znów zaskakuje. Tym razem jego dzieło zdobi nadgarstki bohaterów „Diuny 2”. Ale co to takiego? Zegarek, rekwizyt, a może arcydzieło?

Zegarkowa inwazja

Ten zegarmistrzowski mistrz od lat kusi Hollywood, tworząc ponad 500 czasomierzy na potrzeby filmów. Teraz, na prośbę Denisa Villeneuve’a, stworzył „Desert Watch” – minimalistyczny, futurystyczny, a zarazem niezwykle wytrzymały.

Vivian Stauffer, szefowa Hamiltona, z dumą opowiada o tym wyjątkowym urządzeniu. To nie zwykły zegarek, to mały robot na rękę, gotowy na arrakisjańskie wyzwania.

Hollywoodzka kolekcja

A dla fanów „Diuny” i zegarków – niespodzianka! Hamilton wypuścił dwa modele: „Hamilton Ventura XXL Bright Dune” i „Hamilton Ventura Edge Dune”. Teraz każdy może nosić kawałek filmowej historii.

Kiedy „Diuna 2” zawładnie kinami, „Desert Watch” będzie nie tylko mierzył czas, ale i stał się symbolem połączenia praktyczności z fantazją. Więc jeśli jesteś gotów na burzę piaskową emocji, przygotuj nadgarstek – i portfel. Czas na przygodę!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze