Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

„Do 7 x SZTUKA”

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

W świetle migoczących lamp błyskowych i pod czujnym okiem kamer, wernisaż „Do 7 x SZTUKA” w Galerii Na Gojach – RYNEK Ustroń przekształcił się w prawdziwe święto sztuki. Tym razem, zamiast tradycyjnej galerii zdjęć, proponujemy coś, co nada barw waszym wspomnieniom – kwadrans filmowy, który pozwoli przeżyć te chwile jeszcze raz.

Zapraszamy do zanurzenia się w filmowej pocztówce, która zarejestrowała każdy uśmiech, każdy błysk w oku i każdą pociągniętą kreskę pędzla. Oto, jak siedem kreatorek zamieniło galerię w wirujący kalejdoskop sztuki, gdzie każdy obraz to nowy świat do odkrycia.

Amfiria, Dominika Cichoń, Aneta Gajos, Ela Lechoszest, Marta Maceluch, Ágnes Nagy i Renata Weber – te nazwiska już teraz rezonują echem w ustrońskich salach, a ich dzieła przemawiają do wyobraźni z siłą symfonii. A w tle, jak filmowi wodzireje tego spektaklu, Kazimierz Heczko i Robert Heczko, bez których ten wieczór nie miałby tak magicznego blasku.

Niech więc ten filmowy kwadrans stanie się Waszym osobistym przewodnikiem po labiryncie emocji i artystycznych doznań. Niech każda sekunda przypomni Wam o mocy twórczości tych niezwykłych kobiet. I choć wystawa potrwa do końca kwietnia, to dzięki filmowi, jej wspomnienie pozostanie z nami na znacznie dłużej.

Więc zasiądźcie wygodnie i pozwólcie sobie na chwilę ucieczki do świata, gdzie sztuka rządzi bez podziału na dni tygodnia czy miesiące. Bo choć Dzień Kobiet jest tylko raz w roku, dzięki wystawie „Do 7 x SZTUKA”, możemy świętować nieustannie.

Zatem… światła, kamera, akcja! Oto kwadrans filmowy – bo czasem obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a film… no cóż, film potrafi opowiedzieć całą historię.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze