Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

„Z pasją o sztuce: Spotkanie z Robertem Heczko podczas Nocy Muzeów 2023

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Z radością wspominamy wydarzenie, które miało miejsce podczas Nocy Muzeów 2023, już 18. edycji tego niezwykłego wydarzenia kulturalnego. Tegoroczna odsłona Nocy Muzeów odbywa się w dwóch terminach, a jednym z najbardziej fascynujących miejsc, które mieliśmy przyjemność odwiedzić, była Galeria na Gojach w Ustroniu. A tego wyjątkowego wieczoru w Ustroniu, mieliśmy również okazję poznać malarza – Roberta Heczko, który z pasją dzielił się z nami tajnikami twórczości swojej i innych artystów.

Kamera Radia Awangarda uwieczniła te chwile, a teraz z wielką radością zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego materiału filmowego z tego niezapomnianego wydarzenia. Mamy nadzieję, że ta migawka zachęci Was do głębszego zanurzenia się w świat kultury i sztuki.

I chociaż Noc Muzeów 2023 dobiega końca, to już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie kulturalne – wystawę prac artystów zrzeszonych w Gruppie Siedem, która odbędzie się 27 maja w Bielsku-Białej. Bez względu na to, czy jesteście mieszkańcami Bielska-Białej, czy też nie – to wydarzenie jest otwarte dla wszystkich miłośników sztuki. Czekamy na Was!

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze