Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Filmowy przegląd tygodnia

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Zanurzmy się w kinematograficzny przegląd mijającego tygodnia, spędzając wspólnie ten niedzielny wieczór.

Podczas ostatnich dni odwiedziliśmy cztery wyjątkowe miejsca: źródła Czadeczki, teatr w Cieszynie, Tichauer Art Gallery w Tychach oraz lądowisko w Lipowej. Zapraszam Was zatem na filmową wędrówkę.

Zacznijmy od źródeł potoku Czadeczka, tam, gdzie Michał i Patryk stanęli na starcie swojej niesamowitej przygody – Czarnomorskiego szlaku rowerowego. Po epickiej podróży znowu powrócili do jej źródeł, jako pierwsi, którzy przejechali i wytyczyli nowy szlak rowerowy. Czekamy na spotkanie z nimi i… kolejnych śmiałków! Doświadcz z nami tego miejsca pełnego emocji.

Cieszyn zaprasza! W jego sercu, w cieszyńskim teatrze, 15 września czeka nas niebanalne przedsięwzięcie: przepisujemy „Pana Tadeusza”. W ramach tego wydarzenia oczekują nas również wystąpienia, wystawa malarstwa Gruppy siedem i koncert Marka Dyjaka. Jeśli pragniecie być częścią tego kulturalnego święta, dołączcie do nas. Wystarczy przepisać dowolną stronę z „Pana Tadeusza”, zrobić zdjęcie i… wysłać przy pomocy tego linku:
W zamian dostaniecie darmowy bilet na wydarzenie 🙂 Możecie też strony wymienić bezpośrenio w kasie teatru, do czego zachęca artysta Robert Heczko.

Zachwycmy się również sztuką Jerzego Dudy-Gracza, prezentowaną w Tichua Galery. Mój filmowy apetyt na sztukę podsuwa Wam fragment tej porywającej wystawy.

Ostatnim punktem naszej filmowej podróży jest lądowisko w Lipowej, gdzie spotkaliśmy entuzjastów modelarstwa. Poznajcie ich pasje i zobaczcie, dlaczego warto poświęcić chwilę, by je docenić.

Za nami kolejny tydzień pełen wrażeń. Mam nadzieję, że wkrótce znów będę mógł podzielić się z Wami kolejnymi historiami.

Życzę Wam relaksującej niedzieli oraz harmonijnego nadchodzącego tygodnia. Do zobaczenia! 🙂

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze