Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Kalejdoskop 13.11.2023

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Witajcie! Dziś zapraszam Was do podróży w świat muzyki, filmu i literatury. Choć nie jestem specjalistą w tych dziedzinach, to postaram się Was zaciekawić i zainspirować.

Przygotujcie się na swobodną wędrówkę bocznymi ścieżkami, której celem jest odkrycie fascynujących zjawisk i artystów. Zaczniemy od muzyki, która jest dla mnie kobietą o wielu twarzach, przez co moje gusta są bardzo zróżnicowane.

Jeśli chodzi o film, to jestem wielkim fanem kina niezależnego. Cenię sobie oryginalne pomysły i niebanalne podejście do tematu. Oczywiście, nie pogardzę też dobrym blockbusterem czy klasyczną produkcją hollywoodzką.

A co z literaturą? Tutaj moje serce należy do wielu autorów i gatunkow, jeśli tylko potrafią mnie porwać swoimi opowieściami.

Ale wystarczy już o mnie – czas na Was! Co lubicie słuchać, oglądać i czytać? Czy macie swoich ulubionych artystów i twórców? Smiało możecie podzielić się swoimi odkryciami w komentarzach albo mailowo!

A teraz zapraszam Was do wsiąknięcia w świat sztuki i kultury. Bądźcie otwarci na nowe doświadczenia i pozwólcie sobie na chwilę oderwać się od codzienności. Razem staniemy się podróżnikami po bezdrożach sztuki i kultury – gotowi na przygodę?

Na koniec jeszcze link do filmu 🙂
https://vod.tvp.pl/filmy-fabularne,136/liczba-doskonala,555190

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze