Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

„Inaczej” – Radek Kotarski

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

Radek i jego magiczna książka

Oto nasz kapitan, Radek Kotarski, który postanowił zabrać nas w podróż do krainy zatytułowanej „Inaczej”. Ale uwaga, to nie jest zwykła książka, o nie! To raczej magiczny dywan, na którym przelatujemy nad codziennymi dylematami, a przy okazji zastanawiamy się, dlaczego tak bardzo lubimy być jak wszyscy inni.

Przeczytaj również: „Uległość” – M. Houellebecq

Eseje pełne zwrotów akcji

Kotarski, niczym literacki Indiana Jones, z niekonwencjonalnym podejściem do życia, zabiera nas na wyprawę po esejach pełnych zwrotów akcji. Tu chodzi o indywidualizm, kreatywność i sztukę bycia inaczej. A wszystko to podane z pytaniem w tle: „Czy naprawdę warto być jak wszyscy inni?”.

Przeczytaj również: „Astrofizyka dla zabieganych” – N. deGrasse Tyson

Inspiracje Radka

W tej książce Kotarski niczym kulinarny guru serwuje nam mieszankę własnych doświadczeń i inspiracji na talerzu zmiany perspektywy. To jak degustacja najróżniejszych smaków świata, ale w formie literackiej. Odważne patrzenie na świat? Proszę bardzo, oto porcja dla poszukiwaczy intelektualnych przygód.

Przeczytaj również: „Życie 3.0” – Max Tegmark

Intelektualne wyzwania

„Inaczej” to nie jest zwykła lektura. To intelektualna siłownia, gdzie ćwiczymy nasze mózgi na sprzęcie zwątpienia w konformizm. Idealna dla tych, co lubią literackie maratony i są gotowi na trening umysłowego bieguna.

Przeczytaj również: „Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem” – Nassim Nicholas Taleb

Zapraszamy na pokład „Inaczej”

Na koniec nasz kapitan, Radek Kotarski, zaprasza na pokład „Inaczej”. Będziemy latać wysoko, doświadczać turbulencji nietypowych perspektyw i odkrywać nowe horyzonty myśli. Przypnijcie pasy, startujemy z altenberg.pl!

Przeczytaj również: „Połącz kropki” – Łukasz Lamża

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze