Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Moda na co dzień i od święta :)

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 3 minuty

Dziś o tym, jak niewłaściwie ubrani są ludzie!

Na początek, co powiecie na to, żeby przyjrzeć się kobietom i ich fatalnemu ubiorowi? To przecież żadna nowość, że kobiety nie mają pojęcia, jak się ubrać. Przecież to oczywiste, że nie są w stanie dobrać odpowiedniego stroju do okazji. Dlaczego kobietom zawsze tak trudno się ubrać?! Po prostu nie rozumiem, a może to trzeba najzwyczajniej w świecie zaakceptować? 🙂

Dlaczego kobietom zawsze tak trudno się ubrać?!

A wiecie, że kobiety noszą sukienki? Tak, to prawda! Sukienki! Czy to nie jest absolutnie szokujące?! Jak można sobie wyobrazić, że kobieta założy sukienkę na ważne wydarzenie, takie jak konferencja czy spotkanie biznesowe? No przecież to totalnie niestosowne! Nie mogę się nadziwić, że kobiety nadal noszą sukienki, nawet w XXI wieku!

A co z tymi szpilkami? Czy Wy naprawdę myślicie, że wysokie obcasy są odpowiednie na co dzień? Przecież każda kobieta powinna nosić płaskie buty, bo tak jest przecież wygodniej. Ja, jako nieomylny autorytet w dziedzinie mody, oświadczam, że szpilki są absolutnie niewłaściwe i kobiety powinny ich unikać za wszelką cenę.

Mężczyźni też mają swoje grzechy, a nawet więcej!

Teraz czas na mężczyzn! Bo przecież nie tylko kobiety nie potrafią się ubrać, prawda? Mężczyźni też mają swoje grzechy, a nawet więcej! Czy kiedykolwiek widzieliście mężczyznę w garniturze? To przecież śmieszne! Jak można nosić takie rzeczy? Garnitury to przecież strój z czasów naszych dziadków! Dlaczego mężczyźni nadal je noszą, tego nie potrafią zrozumieć nawet najstarsi górale! 🙂

Weźmy na tapetę dżinsy. Przecież każdy wie, że dżinsy kompletnie nie nadają się do noszenia na co dzień. Dżinsy nie pasują do niczego, prawda? Dlatego mężczyźni powinni ich unikać. To przecież takie oczywiste!

Wszyscy wiedzą, że prawdziwi mężczyźni powinni nosić długie spodnie przez cały rok, bez względu na temperaturę

A zauważyliście, jak mężczyźni noszą krótkie spodenki w upalne dni? Przecież to woła o pomstę do nieba! Wszyscy wiedzą, że prawdziwi mężczyźni powinni nosić długie spodnie przez cały rok, bez względu na temperaturę! Po co komu świeże powietrze na nogi? To przecież absolutnie nieistotne, że za oknem jest 30 stopni Celsjusza. Mężczyźni powinni być mężni i wytrzymać te upały w długich spodniach. Kiedyś rycerze nosili zbroje i też musieli jakoś dawać radę 🙂

Nie mogę też przejść obojętnie obok krawatów. Czy panowie myślą, że noszenie krawata sprawia, że wyglądają bardziej elegancko? Przecież to tylko kawałek materiału zawieszony na szyi! Chyba, że lubicie być prowadzeni na postronku przez kobiety! Po co w ogóle się z tym męczyć? No przecież każdy wie, że krawaty są absolutnie przestarzałe i niepotrzebne.

No i te białe koszule! Czy można sobie wyobrazić coś bardziej niewłaściwego? Wiadomo przecież, że białe koszule są trudne do utrzymania w czystości i wymagają prasowania. Dlaczego eleganccy mężczyźni nie noszą koszul w innym kolorze, najlepiej w kolorze szaroburym!

Skarpetki w sandałach to absolutny modowy numer jeden!

A nie zapomnijmy o skarpetkach w sandałach! To jedyna część męskiego ubioru, która wygląda dobrze, szczególnie na zatłoczonych Krupówkach! No przecież każdy wie, że skarpetki w sandałach to absolutny modowy numer jeden! Całe szczęście, że mężczyźni tak bardzo kochają swoje skarpetki w sandałach, co może potwierdzić sam Justin Bieber!

Wracając do kobiet, nie mogę nie wspomnieć o biżuterii. Czy naprawdę kobiety myślą, że noszenie kolczyków, naszyjników czy bransoletek sprawia, że wyglądają lepiej? Przecież to tylko błyszczące przedmioty, które w żaden sposób nie wpływają na ich urodę! Po co więc się z nimi obciążać?

No i te torebki! Czy można sobie wyobrazić coś bardziej niewłaściwego? Kobiety noszą te torebki wszędzie ze sobą, jakby to były ich drugie ręce! Po co komu tyle rzeczy w torebce? Przecież można się obyć bez niej, prawda? A jak zadzwoni telefon, panika murowana – jak go znaleźć w tej gęstwinie samych niezbędnych rzeczy!

Moda to tylko moda, a każdy z nas ma prawo ubierać się tak, jak mu się podoba

Słuchajcie, mam nadzieję, że moja krótka wypowiedź na temat ubioru kobiet i mężczyzn była dla was interesująca. Chociaż, gdybym napisał wszystko, co chciałem, to pewnie mógłbym niezły serial z tego zrobić! To naprawdę temat, który zasługuje na długą, bardzo długą rozmowę. Ale cóż, muszę skończyć, zanim wszyscy zasną przy moim tekście, a może niektórzy, co bardziej porywczy, zechcą sprowadzić mnie na właściwe tory myślenia. 🙂

Pamiętajcie, że moda to tylko moda, a każdy z nas ma prawo ubierać się tak, jak mu się podoba, nawet jeśli komuś wydaje się to śmieszne, dlatego wskakuję w moje sandałki i pomykam ku radosnemu spędzaniu kolejnych weekendowych dni, czego i wam życzę!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze