Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Rozmowy z kandydatami na Wójta

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: < 1 minuty

KOMUNIKAT

Od pewnego czasu aktualizujemy oprogramowanie, żeby zwiększyć zasięgi. Od wczoraj mamy poważną awarie techniczną. Od rana walczymy z czasem, ale niestety już wiemy, że nie uda się dziś usunąć usterki. To zła informacja dla Nas i nad czym ubolewamy przede wszystkim dla Was. Wywiad z kandydatami na wójta gminy Istebnej nie odbędzie się.

Bardzo zależy nam na tym , aby Wasze pytania do kandydatów znalazły odpowiedź. Tym bardziej, że otrzymaliśmy dziesiątki maili. Wiemy, że kalendarz kandydatów jest napięty i zdominowany przez spotkania z mieszkańcami. Dlatego w związku z inicjatywą telewizji Beskidlive przeprowadzenia podobnej debaty złożymy propozycje jednego wspólnego wywiadu obu kandydatów w tym samym czasie z naszym udziałem. Połączymy siły !

Zasady zostaną ustalane z kandydatami obu komitetów. Poinformujemy Państwa gdy otrzymamy odpowiedz od kandydatów oraz redakcji Beskidlive.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Istebna oraz miłośników lokalnych demokratycznych zmagań do włączenia w piątek o 17:00 Radia Awangarda, gdzie rozegra się prawdziwie historyczne starcie. Na naszej antenie swoje wizje i argumenty przedstawią kandydaci zmierzający po tytuł Wójta naszej gminy. Pan Stanisław Legierski, zdobywca 2495 głosów, i Pani Łucja Michałek-Chudecką, z dorobkiem 2201 głosów, będą mieli po 15 minut na to, by przekonać Was, że to właśnie ich wizja przyszłości zasługuje na Wasz cenny głos.

Przygotujcie się na wymianę argumentów i na obietnice, które mają szansę zmienić oblicze naszej społeczności. Kto okaże się bardziej przekonujący? Kto zaskoczy nas pomysłowością? A kto będzie miał twardy plan działania? To wszystko okaże się już jutro.

Nie przegapcie tej okazji, by usłyszeć, jak kandydaci zamierzają podbić Wasze serca i głosy. Czy będzie to polityczny nokaut, czy raczej pełen finezji taniec argumentów? Odpowiedź znajdziecie tylko u nas. Dołączcie do słuchaczy Radia Awangarda i bądźcie świadkami wydarzenia, które może zadecydować o przyszłości Gminy Istebna.

Zapamiętajcie: jutro o 17:00 wszyscy zasiadamy i oglądamy!

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze