Słuchaj nas online

Informacje | Kultura | Rozrywka | Nauka

Wiedział już 40 lat temu

Więcej od tego autora

Przeczytasz w: 2 minuty

Tak dla przypomnienia, autorem tych słów jest Carl Edward Sagan. Amerykański astronom, pisarz i popularyzator nauki, pionier w dziedzinie egzobiologii… Gdyby żył, wczoraj obchodziłby swoje 88. urodziny.
Pisał o wielu sprawach, które dopiero teraz są na topie, jak choćby o dziurze ozonowej, ociepleniu klimatu…, używając trochę innych pojęć – odpowiednich do obowiązujących w latach 80 XX wieku.
Jeśli ktoś z Was chiałby przeczytać choćby jedną z jego niezwykle interesujących książek, zapraszam do strony https://lubimyczytac.pl/autor/30656/carl-sagan

A nuż ktoś się skusi i przeczyta, zakładając, że jeszcze tego nie zrobił.
Ja mam za sobą tylko „Kontakt”, Na tym mój kontakt z Saganem się nie zakończy i mam już kolejną w zasięgu. Taka mała podpowiedź – na Chomikuj jest w czym wybierać. Nie chodzi o to, że wątpliwy moralnie to serwis, ale o samo to, że można zapoznać się i później zostać posiadaczem wersji papierowej. Mnie to zdarza się dosyć często, a Wam życzę tego samego.

 

Kinomaniaków pewnie ucieszy link do serialu „Kosmos” i dziś, a może w kolejne wolne dni, zanurzycie się w otchłani kosmicznej przygody, prowadzeni osobiście przez Carla Sagana.
Nie będę specjalnie Was zachęcał do oglądania, podam tylko jeden fakt – serial obejrzało ponad 500 000 widzów!
Do tej granicy daleko bardzo wielu serialom, które zalewają nas na Netfiksie czy innych platformach streamingowych.

Warto, zdecydowanie warto sięgnąć po Carla Sagana.

{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>
<iframe src=”https://ebd.cda.pl/620×368/105483746b” width=”620″ height=”368″ style=”border:none;” scrolling=”no” allowfullscreen name=”v2″ allow=”encrypted-media”></iframe>

<script language=”javascript” type=”text/javascript”>
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

Koniecznie przeczytaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze